Vážení zákazníci, jsme tu pro vás již 13 let, pro stálé zákazníky máme bonusový program, napište, zavolejte, vytvoříme :)
  • Kategorie blogu
Novinky
26.11.2020
Autoservis
Vážení zákazníci,  od 1.12. 2020 disponujeme vlastním servisem na adrese Brněnská 23, Střelice, 664 47. Chcete-li kvalitní servis vašeho vozidla, ne... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. DENÍK MOTORISTY

DENÍK MOTORISTY

Deník motoristy ....

Stručné a kvalitní články ze světa autoopravárenství, tipy a návody pro kvalitní péči o svůj vůz.

Čerpáme z vlastních zkušeností, pracujeme i na svých vlastních analýzách, které Vám budeme postupně přinášet ve formě blogových článků.

V roce 2020 se můžete například těšit na detailní rozbor motorového oleje v novém vozidle, bude provedena analýza vzorků po určitém nájezdu kilometrů, ty následně zkoumány na obsah kovů AES metodou, abychom mohli vyloučit mýtus zda se má nový motor zajíždět, či nikoliv ...

Dále také odborná analýza vzorků z automatických převodovek, vybíráme vozidla se stejnou převodovkou ZF, ale s rozdílnými nájezdy km ... výsledek je jasný, určit degradaci oleje a porovnat s novým. Uzavřít tak fámu o doživotních náplních.

Máte se na co těšit :)

 

Nejnovější články

02.04.2023
Problematika chiptuningu, respektive otázek, zda sníží životnost motoru, či převodovky je stále předmětem diskuzí ...
17.03.2020
Zajíždět motor je dle mnoha výrobců nesmysl, již není potřeba, je zajetý z výroby, ... takové tvrzení je často slyšet různě skrze automobilové prodejce, apod, je tomu opravdu tak? Podívejme se na věc více odborně, s vlastními výsledky a měřeními ...
25.02.2020
Trend dnešní doby jsou bezúdržbové baterie, jsou však opravdu úplně bezúdržbové? Více o této problematice a jak se starat o baterii, aby nám vydržela co nejdéle v našem článku ...
24.01.2020
Problémy s motory 1.2 TSI v nových motorizacích jsou již zažehnuty, nicméně časovanou bombou mohou být právě ve Vašem vozidle ... Vlastníte vůz s tímto motorem zejména ročníků 2010 až 2014? Pak by pro Vás mohl být článek velmi nápomocný :)
22.01.2020
Chcete si ověřit pravost zakoupeného výrobku prvovýrobce Luk, INA, či FAG? Nyní máte možnost, společnost Schaeffler zavedla jednoduchý nástroj pro kontrolu pravosti.
20.01.2020
Vlastníte vozidlo z koncernu VW? chtěli byste nakoupit originální díly na Váš vůz, avšak za lepší cenu? Tak čtěte dál :)
17.01.2020
Jak vybrat kvalitní autodíly? Jehla v kupce sena, tak by se dala nazvat situace, kdy hledáte díl pro svůj vůz a Google Vám vyhledá tisíce variant s různými cenami a výrobci. Kterou variantu zvolit a proč, to bychom Vám nyní rádi přiblížili.
15.01.2020
Také Vám při brzdění "kopou" kotouče do řízení? Zřejmě máte problém na nápravě, kotouče jsou zvlněné, nebo neodborně namontované?
10.01.2020
Chystáte se na výměnu servočerpadla? hřebenového řízení? Víte, že je vhodné před montáží nového, či repasovaného dílu, provést výplach systému?
08.01.2020
Výměna oleje v automatické převodovce, ano, či ne? Téměř mysticky znějící otázka: Kdy a zda vůbec měnit olej v automatické převodovce?
Článků na stránku 102030

 

 

 

www.sautodily.cz

Kompletní sortiment autodílů pro osobní a dodávkové vozy, autoservisní služby, péče o firemní vozový park, dodavatel autodílů Brno.

E-shop napojený na síť autorizovaných prodejců s autodíly v České Republice.

Veškeré autodíly, maziva a příslušenství se snažíme nabídnou za co nejlepší cenu.

Proč nakupovat u nás?

Veškeré zboží pochází pouze od přímých dodavatelů České Republiky.

Zboží skladem expedujeme v den objednávky.

Díly, kde je více konfigurací dle modelu vozidla automaticky prověřujeme skrze VIN karoserie, abysme efektivně využili Váš i náš čas.

Mnohaleté zkušenosti z oblasti autoopravárenství a prodeje náhradních dílů.

Rychlý kontakt
WWW.SAUTODILY.CZ
Ing. Luboš Richtárik
8.00 - 17.00
Kopírování materiálů ze stránky http://www.sautodily.cz je přísně zakázáno.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz